1Taal en cultuur C wint fluoactie!

In onze school vinden we veiligheid in het verkeer erg belangrijk. De hele week hielden we onaangekondigde acties aan onze schoolpoorten en fietsenstallingen. Wie iets fluo of reflecterend droeg, kreeg een beloning.

Vandaag vond de heuse fluoklasdag plaats. De klas die het meest in fluo gekleed was, wint gratis frietjes. We ontvingen heel veel leuke fluoklasfoto's en het was erg moeilijk kiezen! 

De klas die op donderdag 24 januari gratis frietjes wint = 1 Taal en cultuur C. Proficiat! We vinden het erg fijn hoe fluo jullie gekleed waren. Goed gedaan! 


Fluoklasfoto

 

We hebben ook nog een 2de en 3de plaats. 1 INI C was ook erg in fluo gekleed en belandden op de 2de plaats. Proficiat! Zij kregen leuke fluomarkeerstiften. En 1 B behaalde een mooie 3de plaats en krijgen als beloning fluo sleutelhangers. 

 

Fluoklasfoto Fluoklasfoto

 

Bedankt aan alle deelnemende klassen om zo enthousiast in fluo naar school te komen! 

Bekijk hier alle fluoklasfoto's.